BURAL güneş enerjisi ve ısıtma sektöründe 20 yıllık deneyime sahip, dinamik bir kuruluştur. Başarımız sürekli iyileştirmenin meyvesi olan verimli ve dayanıklı ürünler sunmaktan gelmektedir.

MÜŞTERİ ODAKLIYIZ: Yenilikçilikten ödün vermeden müşterimizin beklentilerini karşılamak, onlara doğru ürünleri devamlı ve düzenli olarak sunmak, satıştan sonra da müşterimizin yanında olmak bizim görevimizdir.

ETİK DEĞERLERİMİZ: İş ahlakına uygun, dürüst ve şeffaf olmak,  karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak,  ahlaki kurallara ve kanunlara uymak ilkemizdir. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek ve dürüstlük bizim için çok önemlidir. Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda kültürel ve sosyal değerlere saygı gösteririz.

ÇEVREYE VE İNSANA SAYGILIYIZ: Ülkemiz ve dünyamız için çevre koruma bilinciyle davranmak,  insana ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, insana ve çevreye zarar veren ürünlerin ticaretini yapmamak ilkemizdir.

GLOBAL OYUNCUYUZ: Gücümüzü aldığımız Türk Ekonomisine güç katmak amacıyla ve ticari faaliyetlerimizin ülkemize güç verdiğinin bilinciyle farklı kültürlerde ve farklı pazarlarda üretim, iş geliştirme, satış ve danışmanlık faaliyetleri yürütürüz.

bina2

EnglishFrenchSpain